לא רק קסם: הכירו את הסדנאות של אבקת פיות

תוכן עניינים

הורים רבים מוצאים את עצמם לא פעם תרים אחר סדנאות מעניינות לילדים ולילדות שלהם. שכן, מדובר במשהו שלא קל למצוא. יש מגוון עצום של סדנאות, אבל לא כולם נמצאות כמתאימות בסופו של דבר. עברנו על 5 סדנאות שונות שמותאמות לילדים ובסופו של דבר גילינו את הסדנאות של אבקת פיות. אתם מוזמנים להישאר אתנו ולגלות שאין בהן רק קסם, יש בהן גם הרבה פאן.

 

תכירו את הסדנא ה – 1: סדנת יום הולדת לבנות

כל הורה יכול להעיד כי בחירה של סדנת יום הולדת לבת היא עניין לא פשוט. שכן, צריך לבחור בסדנא שתהיה מתאימה לילדת יום ההולדת, שתכלול אביזרים ייחודיים והכי חשוב – שתעצים את הילדה ותאפשר לה להרגיש כמו נסיכה ליום אחד. סדנת יום ההולדת של אבקת פיות עונה על כל הקריטריונים החשובים הללו ועוד. שכן, הסדנאות מתאימות לפי הפרמטרים הבאים:

  • גיל הילדה שחוגגת יום הולדת
  • הקונספט האהוב עליה

כך שבעצם, אפשר להתאים את הסדנא לכל ילדה. אי אפשר להתעלם מן העובדה כי לא מדובר בסדנה פשוטה ורגילה. שכן, במהלך יום ההולדת, מתפזרות ברכות קסומות ברחבי החלל וכל ילדה וילד מקבלים מתנה אישית. בקיצור, מדובר בסדנא המושלמת לימי הולדת לבנות.

סדנאות לילדים שלהם

תכירו את הסדנא ה – 2: סדנה בקופסא

הסדנה הנוכחית נחשבת למיוחדת מאוד. שכן, היא כוללת קופסא שמאפשרת לכם, ההורים, לתפעל את יום ההולדת באופן המועדף עליכם. אפשר לקיים את הסדנה לפי מספר המשתתפים. כך שבעצם, אתם תקבלו מארז שיש בו את כל החומרים. ההפעלה, תהיה עליכם. תוכלו להיכנס אל דף הבית- אבקת פיות ולבחור את ערכת היצירה המתאימה לכם ביותר עבור יום ההולדת. כאשר אלו הערכות הקיימות:

  • ערכה להכנת לוכד חלומות
  • ערכה לשזירה של פרחים
  • ערכה להכנה של מוצרי טיפוח
  • ערכה להכנה של חולצה מעוצבת

 

תכירו את הסדנא ה – 3: סדנת בת מצווה

הסדנא הזו מותאמת למסיבת בת מצווה חגיגית במיוחד. היא מאפשרת לבנות ליצור וגם לחגוג. שכן, מדובר בעצם בהפעלה שכוללת בין היתר הכנה של יצירה, משחק העצמה, אביזרים שונים שמאפשרים לבנות להצטלם איתן, פינת איפור, ריקודים ומוזיקה שמרימה את האווירה.

סדנאות לילדים שלהם

מה הסדנא המתאימה לכם ביותר?

אם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים בין הסדנאות השונות, כדאי שתדעו שיש באפשרותכם לבחור את הסדנא המתאימה ביותר תוך שאילת שאלות בסיסיות. למשל: האם אנחנו רוצים לערוך את הסדנא בעצמנו? או האם אנחנו מעדיפים שתגיע מפעילה חיצונית? לאחר שתענו על השאלות, אתם תוכלו לגלות אם מתאים לכם לבחור בסדנת קופסא או סדנא אחרת.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שהסדנאות של אבקת פיות לא כוללות רק קסם, אלא הרבה חן, מוזיקה ופאן. נאחל לכם שתבחרו בסדנא המתאימה ותיהנו מכל רגע!

סדנאות לילדים שלהם

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות נוספות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו