4 רעיונות למזכרות באירוע

תוכן עניינים

כאשר אתם מארגנים אירוע, בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה, אירוע חברה או סתם מסיבת חברים, אתם רוצים שהוא יהיה בלתי נשכח. מהי הדרך הטובה ביותר לחקוק את האירוע בזיכרון האורחים שלכם אם לא מזכרת ממשית שהאורחים שלכם צפויים לעשות בה שימוש או לראות אותה באופן תדיר. הכתבה הזו נועדה לעזור לכם בדיוק בזה ולהציג לכם מזכרות פשוטות, פרקטיות ונהדרות לאירוע מבלי לייצר כאב ראש מיותר.

 

  • צלמי מגנטים

צילום מגנטים לאירועים היא האופציה המוכרת והטובה ביותר. מדובר באטרקציה שמשרתת מספר מטרות – ראשית, היא מאפשרת לכם, כמארגני האירוע, לקבל תיעוד של כל האורחים שנכחו באירוע. זאת, מכיוון שהצלמים לרוב יאפשרו יתנו לכם בתום האירוע מאגר עם כל התמונות שהם צילמו, אפילו ללא קשר לכמות המגנטים שהודפסו.

היתרון הנוסף, והמשמעותי ביותר, הוא שהאורחים יקבלו מזכרת שהם יכולים לקחת איתם הביתה. את המזכרת לרוב הם יתלו על המקרר בביתם. באופן זה, הם תמיד יראו שהמגנט צולם באירוע שלכם ולא ישכחו אותו לעולם.

4 רעיונות למזכרות באירוע

  • כוסות ממותגות או בקבוקים מעוצבים וממותגים

בין אם אתם עושים אירוע חברה או אירוע אחר, ניתן לעשות כוסות ממותגות. המיתוג יכול להיות של שם החברה אשר עושה את האירוע או לחלופין כיתוב שמציין את שם האירוע. במידה שאתם מעוניינים במתנה שנעשית פרקטית יותר בימינו אנו, אנחנו ממליצים לכם לקנות בקבוק שתיה (חם או קר) ממותג. זאת, מכיוון שלרוב אנשים נושאים אותו איתם ממקום למקום וכך הם יוכלו לזכור את האירוע ואת החברה בכלל, גם כאשר הם לא מצויים בה.

 

  • גרביים עם ציורים

בשנים האחרונות נעשה טרנדי להסתובב עם גרביים צבעוניות וגם גברים וגם נשים מסתובבים עם דגמים ייחודיים וססגוניים. אתם יכולים ללכת עם הטרנד ולייצר מיתוג ספציפי לאירוע שלכם יחד עם מידות רבות. אין לנו ספק שכל אורח ישמח לקחת גרביים ויהיה בהם שימוש רב. כך, תביאו מתנה שאינה מובנית מאליה והאורחים שלכם יתלהבו מכיוון שהם מקבלים מתנה ייחודית ויוצאת דופן.

4 רעיונות למזכרות באירוע

  • עציצי תבלין

מתנה מדהימה שעשויה לשמש אתכם גם כאלמנט עיצובי וגם כמזכרת לאורחים הם עציצי תבלין. פעמים רבות אתם מעוניינים לעצב את האולם בו אתם עורכים את האירוע ומוצאים כי עיצוב אולם הוא עניין לא כל כך זול. אם אתם רוצים לחסוך עלויות עיצוב וגם לתת מזכרת, אתם יכולים לרכוש עציצי תבלין עם שלט "קחו אותי הביתה" וכך אתם משיגים שתי ציפורים במכה – גם עיצוב לאולם וגם מזכרת יצירתית וכיפית לאורחים.

 

לסיכום

במידה שאתם רוצים לתת לאורחים שלכם מתנות מיוחדות אשר קולעות בדיוק לטעם שלהם – אנחנו ממליצים לחשוב על מתנה שמשלבת פרקטיות יחד עם מיתוג ולא סתם מתנות שברור שיזרקו בניקיון הביתה הבא. לכן, חישבו מי האורחים שלכם ומה ישמח אותם במיוחד.

4 רעיונות למזכרות באירוע

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות נוספות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו