4 יתרונות באוהלים לחתונות

תוכן עניינים

חתונה הוא הערב לו כל זוג מחכה בכיליון עיניים. ככל שהארגון וההפקה של ערב זה יותר מושקעים ומקוריים, כך גם האירוע ייזכר לזמן רב. כחלק ממגוון האפשרויות, האוהלים לחתונות מאפשרים להחליט על מיקום האירוע ועל הסגנון שלו. המאמר ימנה 4 יתרונות לאוהלי אירוח כאלו.

 

1 – מיקום האוהל

כאשר בוחרים אוהלים לחתונות נפתחת גם האפשרות למקם אותם בכל מקום בארץ בין אם בשטח טבעי ובין אם בשטח עירוני. בהתאם לכמות המוזמנים בוחרים באוהל שיהיה גדול דיו להכיל אותם ובכל צורה שרוצים, עגולה, מלבנית או מרובעת. זוגות רבים בוחרים לחגוג את חתונתם בטבע או בחצר ביתם ולקיים את האירוע עליו הם חולמים. האוהלים מתאימים לכל סוגי הקרקע בין אם מקימים אותם על אספלט ובין אם על דשא סינטטי או חול. לפיכך, ישנם זוגות המקימים את האוהלים בחוף הים, ביער, במדבר או באזור עם נחלים וכך יכולים לשלב אווירה טבעית ופסטורלית לקונספט של החתונה. גם זוגות הבוחרים לערוך את החתונות שלהם בגני אירועים משתמשים באוהלים כחלק מקבלת הפנים של האורחים או למיקום החופה.

 

2 – מתאים לכל עונה

האוהלים ממלאים את הפונקציות הרצויות בכל עונה ועונה. בשל חומרי הגלם האוטמים מהם הם עשויים הם מנטרלים רעש ורטיבות. הגשם לא חודר אליהם, הם עמידים בפני רוחות ונשארים יציבים ללא חשש. בקיץ הם עמידים לקרינת השמש ומבודדים את החום, הם מעניקים הצללה ושומרים על טמפרטורה קרירה. לפיכך, הם מתאימים להפקת חתונות גם בשעות הערב וגם בשעות הצהרים החמות יותר.

 

3 – מיזוג ואוורור האוהלים

בחתונות ובאירועים נוספים ישנה אפשרות להתקין מערכת מיזוג כאשר האוורור נעשה דרך שרוולים מיוחדים המזרימים אוויר צונן והמנועים נמצאים מחוץ לאוהלים כך שהם לא מפריעים. אפשרות נוספת היא קירור של מצננים השולחים מים שמקררים את האוהלים מבלי להרטיב את האורחים. בדומה לך, בחורף ניתן לחמם את האוהלים בטמפרטורה הרצויה באמצעות פטריות חימום אותם משכירים בנפרד. לאוהלים ישנם גם חלונות שניתן לפתוח ולאוורר על פי מידת הצורך, אם כי כשעושים אירועים בטבע צריך לקחת בחשבון את המעופפים והחרקים שיכולים להיכנס דרך חלונות פתוחים.

 

4 – עיצוב ואבזור האוהלים

ניתן לערוך חתונות בכל סגנון ולעצב את האוהלים בהתאם לקונספט שלהם. ניתן לבחור בפינות ישיבה או פינות שאנטי נוחות המאובזרות עם פופים צבעוניים, ערסלים שניתן לתלות, שולחנות, כיסאות, ספסלים וכד'. מומלץ גם לקשט את האוהלים על פי הקונספט ולהיעזר בבלונים דקורטיביים, שרשראות, דגלונים, גרילנדות או כל קישוט אחר. גם לעמדת הדי ג'י אין מה לדאוג מכיוון שבאוהלים יש שקעי חשמל וניתן להתחבר לגנרטור חזק שיסייע גם לשירותי הקייטרינג ולצלמים בעבודתם. האוהלים איכותיים ומאובזרים על פי כל התקנים הנדרשים, תקני כיבוי אש וכד'.

חתונה

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות נוספות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו