מופע קוסם לבר מצווה

תוכן עניינים

עורכים בר מצווה בקרוב ומתכננים להזמין מופע של קוסם? רגע לפני שתבחרו בקוסם הראשון שאתם מוצאים בגוגל, כדאי שתדעו שבחירה בקוסם לאירוע היא אינה עניין של מה בכך. כדי שלא תתחרטו בהמשך, כדאי שתקראו את המדריך שלנו שיציג בפניכם כמה נקודות שחשוב שתדעו רגע לפני שאתם בוחרים בקוסם.

 

תבדקו אם היו קוסמים באירועי בר מצווה של החברים 

רגע לפני שאתם בוחרים בקוסם, אתם צריכים להיות בטוחים שמדובר בקוסם שלא היה כבר באירוע בר מצווה של חבר אחר. הרי אין דבר יותר מביך מלחשוב שאתם מפתיעים את הילד שלכם ולגלות בסופו של דבר שאת מביכים אותו בגדול. תחשבו על זה רגע, זה יכול להיות די משעמם עבור הילדים לראות את אותו המופע פעמיים.

אם אתם רוצים להפתיע את חתן בר המצווה, אתם יכולים פשוט לפנות לאחד מהחברים הטובים שלו, לבקש שישמור את העניין בסוד ולשאול אותו אם היה קוסם באחד האירועים עד כה. במידה ואכן היה מופע של קוסם, אתם תמיד יכולים לפנות אל ההורים של אותו ילד בר המצווה, לברר באיזה קוסם מדובר ולבחור בקוסם אחר. חשוב מאוד שתעשו זאת, כך תוכלו למנוע לעצמכם ולילד שלכם מבוכה רצינית.

 

תבררו אם מדובר בקוסם מומלץ

רגע לפני שאתם בוחרים בקוסם, אתם צריכים להיות בטוחים שמדובר בקוסם מומלץ, כזה שיעמוד בתנאים הבאים: 

 

עמידה בזמנים

אתם רוצים להיות בטוחים שהקוסם שיגיע לאירוע שלכם יגיע לפני הזמן ויתארגן מראש (ולא לחילופין, יגיע באיחור ויגרום לאורחים להיות חסרי סבלנות

 

מקצועיות

חשוב מאוד שתזמינו קוסם מקצועי, כזה שיודע לעשות קסמים שיגרמו לקהל להיות בהלם ולתהות "איך הוא עושה את זה?"

 

יחסי אנוש טובים

קוסם חייב להיות אדם בעל יחסי אנוש טובים, הוא הרי צריך לשתף את הקהל ולגרום לו ליהנות מכל רגע. שימו לב, כל התנאים הללו נכונים גם לגבי אמן חושים, כך שאם אתם מתלבטים בין קוסם לאמן חושים, דעו שאין הנחיות שונות. 

 

תבדקו סרטונים של הקוסם ממופעים קודמים

הדרך שתאפשר לכם להיות בטוחים ב-100% שמדובר בקוסם מומלץ לבר מצווה היא לברר מול הקוסם הנבחר אם יש לו ניסיון בהופעות בבר מצווה. במידה וכן, ניתן לבקש ממנו לראות סרטונים ממופעים קודמים שהוא ערך באירועי בר מצווה. אם מסיבה כלשהי, הקוסם מציין בפניכם שאין לו סרטונים כאלה, אתם תמיד יכולים לבדוק אם יש אפשרות להגיע למופע שהוא צפוי לקיים בקרוב ולבחון מקרוב את טיבו של הקוסם. עד כאן כל הדברים שחשוב שתדעו אודות מופע של קוסם לבר מצווה. אנו מאחלים לכם שתמצאו את הקוסם הטוב ביותר בתחום ושתיהנו מכל רגע במופע. באותה הזדמנות, אנו מאחלים לחתן בר המצווה הרבה מזל טוב!

בר מצווה

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
כתבות נוספות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו