איך לארגן אירוע בחוף נודיסטים?

תוכן עניינים

חופי נודיסטים הופכים כיום להרבה יותר מסתוריים וקשה מאוד לאתר אותם אם אתה לא חלק מקהילה מאוד ספציפית של נודיסטים.

נודיסטים המבלים בחופי ים, רוצים להנות מהחוף והשקט בדיוק כמו שאר המתרחצים בחופים אחרים רק עירומים.

אז איך בכל זאת ניתן לארגן אירוע בחוף נודיסטים?

 

מי אתם נודיסטים?

נודיסטים הם האנשים המאמינים שעירום הוא משהו טבעי. כך הגענו אל העולם וזה למעשה המצב הטבעי שלנו. נודיסטים לא מתלבשים במטרה להיות מיניים ואפילו מאמינים שלבוש יכול להיות מיני יותר, כי לבוש משאיר המון מקום לדמיון. אם אתם נודיסטים מתחילים, רצוי לקחת את זה צעד צעד. התחילו בהורדת חלק עליון. זה יכול להיות מעולה לנודיסטים מתחילים. הצטרפות לקהילה הנודיסטית יכולה לגרום לכם לגלות קהילה חדשה לגמרי. קהילה נודיסטים עושה הכל בעירום. מומלץ לקחת את הצעד לקהילה כשאתם מרגישים מספיק בנוח ללכת עירומים בבית. ולפני שאתם נכנסים אליה ודאו כי אתם מכירים את החוקים לאותה קהילה.

 

חוף נודיסטים – חוף רגיל רק ללא בגדים

יתכן והרבה ממכם מדמיינים חוף נודיסטים כמשהו מאוד ספציפי, אך כנראה שתופתעו לדעת שזה יישאר רק בגדר בדמיון שלכם. חופי נודיסטים הם מקבץ של אנשים שפשוט אוהבים להשתזף, לרחוץ ולהנות מהים באירועים.

לרוב אין בכך שום דבר מיני כפי שוודאי נדמה לכם. החוף משלב בתוכו אוכלוסיות שונות מכל הגילאים, המינים הצבעים והמגדרים.

 

אירוע בחוף נודיסטי

ארגון אירוע בחוף נודיסטי הפכה להיות משימה קצת יותר קשה לביצוע מכיוון שלא נותרו הרבה חופי נודיסטים בארץ. בדרך כלל החופים הללו הם דיסקרטיים ולאנשים חיצוניים יותר קשה לאתר אותם.

אם תרצו לארגן אירוע בחוף נודיסטים, עליכם להחליט אם כל האורחים חייבים להגיע בלבוש חלקי או עירום מלא.

וחשוב שתיידעו אותם למנוע אי הבנות. קחו בחשבון שאנשים המגיעים לאירוע לחופי נודיסטים חייבים לכבד את הפרטיות אחד של השני, כלומר לא לנעוץ מבט, לא לצלם אף אחד ללא אישורו, לא לחתור למגע במידה והצד השני לא רוצה בכך ולא לעשות דבר העלול לגרום אי נוחות מהצד השני.

כאשר אתם רוצים לארגן אירוע חגיגי בחוף נודיסטי כמו מסיבה, יום הולדת או כל אירוע שתרצו לחגוג בחוף, עליכם לעדכן ולידע את כל המשתתפים בכללים. עדכון של כל המשתתפים יכול למנוע אי נעימות מהאנשים בחוף, ולהוביל איתך לאירוע מוצלח מבלי להרגיש לא נעים.

 

לסיכום

כאשר אתם רוצים לארגן אירוע בחוף נודיסטי, הכלל החשוב ביותר שאתם צריכים לזכור הוא שנודיזם היא קהילה. אתם צריכים לכבד אותה ואת הפרטיות שלה. כך שאם תרצו לארגן שם אירוע, קחו בחשבון שכל המשתתפים חייבים לכבד את הכללים ולכבד את הרוחצים בחוף ואת פרטיותם. כאשר הכלל הזה מיושם, תוכלו להנות מאירוע מהנה ללא בגדים וללא דאגות.

 

רצועת חוף

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות נוספות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו